Всеукраїнські футбольні турніри серії «New Stars» тривають у нашому місті. 12 команд з Вінниці, Запоріжжя, Білу Церкву і Бориспіль вже

Чемпіонати області з шахів у різних вікових категоріях провели одночасно у Вінницькій шаховій школі.  Як повідомляє прес-служба

Стокілометровий заїзд "Закрутка по-вінницьки. Соточка" пройшов у нашому місті. Участь у змаганнях взяли майже 300 велосипедистів.

Фінішувало змагання серед юнаків 2008 року народження, яке проходило в рамках всеукраїнських футбольних турнірів серії «New Stars». Як

Новий спортивний майданчик на Тяжилові - це приклад вдалої реалізації спільної ініціативи мешканців району з мерією. Як йдеться у

В гостях програми «Час Змін» - викладачка кафедри фізвиховання Вінницького національного технічного університету Віра Овчарук. Тренує

Серію футбольних турнірів «New Stars» започаткували у Вінниці. Турніри проходять регулярно у різних вікових категоріях. Їх

Більше 100 вінницьких спортсменів нагородили з нагоди Дня фізичної культури та спорту у міський раді. Нагороди та грошові премії

Вінницька обласна федерація з художньої гімнастики опублікувала на своїй офіційній фейсбук-сторінці відео-звернення. Його мета

Вінницька «Нива» зіграла традиційний матч із вболівальниками. Перемогла дружба. За традицією це була гра у міні-футбол поперек поля