Прем’єр-міністр України відкрив сучасне реанімаційне відділення у лікарні №1

7 березня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман разом з членами уряду та керівництвом Вінниці відкрили сучасну реанімаційну у вінницькій  клінічній лікарні №1. Реконструкція відділення анестезіології та інтенсивної терапії з операційним блоком та унікальним для країни обладнанням розпочалася ще у вересні 2016-го року. За цей час будівельники з різних куточків України зробили перепланування другого поверху, надбудову третього поверху для вентиляції, повну реконструкцію приміщень . Встановлено у реанімації німецьке обладнання від компанії “Drager”, зокрема “розумні” системи штучної вентиляції легень та подачі наркозу пацієнтові. На реконструкцію реанімації  було виділено 45 мільйонів гривень з  бюджету Вінниці.  За словами Вінницького міського голови Сергія Моргунова , Вінницька міська рада розпочала виготовлення проектно-кошторисної документації  щодо реконструкції  реанімаційного відділення у вінницькій лікарні швидкої медичної допомоги №2. Сергій Моргунов зазначив, що  обладнання  у реанімації  лікарні швидкої допомоги  також буде високоякісним.

Прем’єр-міністр України реанімаційне відділення відкрив Гройсман
Добавлено: 9-03-2017, 23:15