Алергопрогноз для Вінниці до 18 березня

Цього тижня у центральних та західних регіонах вільха та ліщина вже потроху почнуть викидати алергенний пилок у повітря. Крім вільхи та ліщини, перші симптоми весняного полінозу у чутливих пацієнтів може викликати пилок рослин родини кипарисові (туя, ялівець). При появі симптомів алергії на пилок рослин  вінничанам рекомендують утриматися від активної діяльності вранці на вулиці. Пік викиду пилку припадає на період з 5 до 12 годин ранку, особливо - у суху вітряну погоду. Бажано носити звичайні або сонцезахисні окуляри. Прогноз підготовлено аеробіологічною науково-дослідною групою вінницького медичного університету за підтримки алергологічного кабінету вінницької першої міської лікарні. Говорить лікар-алерголог Борис Стремедловський.

Добавлено: 13-03-2018, 12:51