П'ять райцентрів Вінниччини не отримають додаткових дотацій з держбюджету на фінансування шкіл

У Жмеринці, Козятині, Могилів-Подільському, Хмільнику та Ладижині Вінницької області школи та садочки фінансуватимуться з місцевих бюджетів. З нього підуть кошти на зарплату непедагогічним працівникам, енергоносії для закладів освіти та медицини.

Про це радіо «Місто над Бугом» повідомило Вінницьке РВ АМУ.

Нагадаємо, 16 січня 2019 року Уряд прийняв розпорядження, яким погодив розподіли додаткових дотацій на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я у всіх областях. 

Всього для Вінницької області у Державному бюджеті передбачено 642,4 млн.грн. З них районні бюджети отримають – 268,8 мільйона, бюджети об’єднаних територіальних громад – 80,4 мільйона гривень та місто Вінниця - 40,3 млн.грн. 

Аналіз фактичних видатків на загальноосвітні заклади та заклади охорони здоров’я у порівнянні з запланованими сумами додаткової дотації показує, що громади будуть змушені виділяти значні кошти з власних надходжень на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання цих закладів. Асоціація міст України вже звернулася до Прем’єр-міністра України з проханням відмінити відповідне рішення Уряду.  

0
Добавлено: 25-01-2019, 12:47
0
534

Схожі публикаціїНаверх