Мер Сергій Моргунов прочитав студентам лекцію про секрети благоустрою

Лекцію на тему «Секрети комфортного міста» від міського голови Сергія Моргунова прослухали 13 лютого студенти Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського.  

Як зауважив під час зустрічі очільник міста, останній раз він читав лекцію студентам ще у 1997 році, коли працював викладачем у тодішньому м'ясо-молочного технікуму (нині Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету). 

Цього разу Сергій Моргунов акцентував увагу на головних досягненнях Вінниці за останні п’ять років. Він зазначив, що сьогодні значна увага приділяється усім напрямкам: від дитячих садочків до розвитку туристичної сфери міста. 

Поділився міський голова і планами на найближчу перспективу, акцентуючи увагу на тому, що зміни можна впроваджувати лише за активної участі вінницької молоді. Сергій Моргунов закликав студентство залишатися жити і працювати  у Вінниці. 

У свою чергу ректорка університету Наталя Лазаренко зазначила, що такі зустрічі корисні для студентів, адже більшість з них не місцеві і їм важливо почути, як розвивається саме Вінниця.
0
Добавлено: 13-02-2019, 16:02
0
161

Схожі публикаціїНаверх