У Вінниці створять відділення екстреної медичної допомоги з відділенням реанімації. Таке відділення буде створено у міській лікарні швидкої допомоги. Про це повідомив  на своїй Фейсбук-сторінці міський голова Вінниці  Сергій Моргунов. За його словами, у Вінниці чотири лікарні зможуть надавати спеціалізовану та екстрену медичну допомогу у межах Північного госпітального округу. Це  лікарня №1, Центр матері та дитини, лікарня швидкої допомоги та кардіоцентр. У повідомленні міського голови також  згадується про те, що  у 2017 році в 1-й міській лікарні було відкрите оновлене відділення анестезіології та інтенсивної терапії з операційним блоком і медичним обладнанням експертного класу. За інформацією мера,  минулого року з бюджету Вінниці  виділили 45 мільйонів гривень на капітальний ремонт у  вінницьких лікарнях  відділень анастезіології та реанімації. За виділені гроші було придбано і обладнання для лікарень.

Добавлено: 7-11-2018, 15:54