17 червня в галереї «Інтершик» проведуть форум «Інтегрований розвиток Вінниці. Бачення. Моделі та цілі»

 17 червня  у Вінниці, в  галереї «Інтершик» за адресою Артинова, 12 А, відбудеться  Другий форум «Інтегрований розвиток Вінниці. Бачення. Моделі та цілі».  Розпочнеться форум о 10 годині. На заході експерти

презентуватимуть напрацювання у розробці Концепції інтегрованого розвитку Вінниці. До речі, напрацювання можна побачити на сайті Вінницької  міської ради. Ну а під час форуму  всі бажаючі зможуть запропонувати свої доповнення, корективи, конкретні пропозицій щодо вже існуючих напрацювань або ж нові ідеї щодо розвитку Вінниці.  Організатор  форуму -  Вінницька міська рада. До речі, незабаром завершується ремонт  громадського центру за адресою  Театральна, 29. У центр  зможуть приходити вінничани та висловлювати свою думку щодо  розвитку міста. Порядок денний Форуму складатиметься з 2-х основних частин: офіційного відкриття за участю очільників міста і області, представників Урядів України, Німеччини та Швейцарії, та практичної частини, під час якої громадяни  зможуть стати учасниками обговорення за такими темами як «Економіка і зайнятість, освіта і наука», «Культура, спорт, дозвілля, туризм», «Охорона здоров’я і соціальна сфера», «Технічна інфраструктура і охорона навколишнього середовища» тощо.

Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» спрямований  на підготовку українських міст до децентралізації та посилення повноважень органів місцевого самоврядування. Проект охоплює чотири пілотних міста, а саме: Чернівці, Полтаву, Вінницю та Житомир. Повідомив заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський:

розвиток Арт-шик форум
0
Добавлено: 23-05-2017, 17:15
0
548

Схожі публикаціїНаверх