Інтерв'ю з майбутнім кандидатом в президенти Романом Безсмертним

 


Ключовою проблемою України є розрив між суспільством і державою. В цій канаві знаходиться людина, яка змушена  займатись самовиживанням. А  в цей час державні інститути існують виключно для власного самозбереження. Єдиний спосіб подолати дану проблему – перезаснувати державу. Таке бачення відродження України озвучив у Вінниці під час прес-конференції політик, дипломат, один із авторів Конституції України, народний депутат кількох скликань Роман Безсмертний. До Вінниці політик приїхав з дводенним візитом, щоб заявити про намір балотуватись у президенти на наступній виборчій кампанії 2019 року.  За словами Романа Безсмертного, рішення про балотування у президенти є виваженим, його він прийняв ще минулого літа. Оскільки втомився «підносити патрони тим, хто не вміє стріляти». Роман Безсмертний в українській політиці з 1994 року. Він був народним депутатом, потім постійним представником Президента Кучми у Верховній Раді, віце-прем’єр-міністром України за часів Ющенка, послом України в Білорусі за часів Януковича.

 «Покинувши Мінський формат, я вчергове спробував продовжити долю технолога – організатора виборчого процесу. Коли я майже рік присвятив цьому процесу, побачив, що матеріал з яким я працюю, дуже «сирий». Мене вразило декілька речей. З одного боку це немічність державних інституцій, і друге «сирість цього матеріалу». Коли в 2010 році я покидав Україну (був послом України в Білорусі – ред.), думав, що країна не буде мати «заднього ходу». Це була одна з помилок ключових. Повернувшись з Мінська я хотів спитати: чому такий регрес? Цей регрес я визначив досить швидко. Коли подивився на освітній ценз депутатського корпусу і міністрів, то трохи жахнувся – люди без підготовки, без досвіду. Мало того, вони запустили схему, яка почала «вичищати людей» з системи, на яких хоч якось трималась та система. Яскравим вінцем безпомічності є те, що на п’ятому році війни ми не маємо патронного заводу. Знаючи відповіді на ці питання, спостерігати за цим не сила», - говорить Безсмертний.

Майбутній кандидат у президенти України  також заявив, чому  прагне «розбудити еліту України та почати професійну предметну розмову із країною про війну, корупцію, зубожіння людей, Конституцію України та роль церкви в нашому суспільстві та на окупованих територіях…». Про бачення успішної України майбутній кандидат в президенти Роман Безсмертний детальніше розповів в інтерв’ю радіокомпанії «Місто над Бугом». Пропонуємо Вашій увазі


0
Добавлено: 10-08-2018, 19:21
0
235

Схожі публикаціїНаверх