«Колоритна Львівщина»

  У рамках прес-туру «Україна очима редактора», організованого Українським журналістським фондом, мас-медійники з різних куточків України погостювали на Львівщині і мали можливість ознайомитись з інвестиційним та туристичним потенціалом цього регіону.  Першою зупинкою нашої подорожі стало славне місто Броди, що за 100 кілометрів  від Львова. У червні 2016 року, тут розпочали будувати завод кабельних мереж для автомобілів ТОВ «Електроконтакт Україна». У Бродах випускають продукцію для автоконцернів Volkswagen, Audi, Porsche, Opel, BMW, Mersedes. 

 

Подібного спрямування завод У Новому Роздолі теж працює ТОВ «ОДВ-Електрик», яке виробляє кабельну продукцію та верстати для виробничого процесу. До речі, ці верстати експортуються по цілому світу. Під час зустрічі з головою ОДА Львівської області Олегом Сенюткою, посадовець наголосив, що така конкуренція між інвесторами вигідна для області, а особливо для  людей, котрі там працюють. Адже в таких умовах зарплати зростатимуть.  А от у селі Кожичі Яворівського району розпочало виробництво  чохлів  для салонів автомобілів зі шкіри і текстилю підприємство «Бадер Україна». А у місто Буськ інвестували кошти з Нідерландів. Там спорудили 2 теплиці, де вирощують салат за методом сухої гідропоніки. У такий спосіб в Україні салат вирощують лише в цих теплицях ТОВ «Галіція Грінері». Щотижня у супермаркети Києва та Львова поставляє по 45 тисяч штук салатів –  це близько  6 тисяч 500 кілограмів на рік.

 

Фермерське господарство «МУККО», що  у селі Угерсько на Стрийщині. є сімейною справою родини Кміть та об’єднує козячу, коров’ячу ферми, молокопереробний завод та сучасну сироварню.  Щоб виготовляти якісну продукцію за європейськими технологіями, власники господарства пройшли навчання із сироваріння в Голландії. Власники сподіваються у найближчому майбутньому стати найбільшою в Європі козячою фермою.

 

Покращити своє здоров’я та одночасно відпочити на Львівщині можна у Моршині «Моршинкурорт» є лідером  в лікуванні захворювань печінки, підшлункової залози, кишківника, шлунку та цукрового діабету. Як супутні, тут чудово лікують захворювання серцево-судинної системи, периферичної нервової системи, порушення системи опорно-рухового апарату.  Санаторій «Моршинкурорт» знаходиться в центрі міста Моршин, серед екологічно чистих Карпатських лісів.

 

Також учасники прес-туру побували у замку, що у Жовкві, який є гордістю культурної спадщини Львівщини. Архітектура  міста вабить середньовічним  унікальними  спорудами, від яких віє духом минулого. Жовкву, як і кожне місто у Середньовіччі, будували за принципом укріпленої фортеці, але не простої, а «ідеальної». У період правління  короля Польщі Яна ІІІ Собеського  Жовкву вважали одним із найкрасивіше забудованих приватних міст-резиденцій Європи.

Музеї пивної історії Львова «Львіварня» – це один із найсучасніших музеїв Європи.  Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен відвідувач може відчути себе справжнім пивоваром, зазирнути  в минуле, аби дізнатись цікаві  історичні факти виготовлення цього напою та поринути в процес пивоваріння. На сьогодні Львівська пивоварня входить до складу «Carlsberg Ukraine”, одного з найбільших виробників пива та безалкогольних напоїв в Україні.Мабуть, у кожного з нас є улюблений куточок на землі, який зігріває серце в часи смутку і звеселяє душу у радісні хвилини, котрі дарує життя, як правило це – наше рідне місто.  Проте іноді так хочеться відволіктись від сірої буденності, забути про всі турботи, поринути у інший простір, насолодитися новими барвами світу. І найкращим помічником у таких бажаннях завжди стають подорожі. Саме під час мандрівок людина починає зовсім по-іншому дивитися на світ, глибше розуміє його красу та неосяжність. Одним з таких загадкових та неосяжних місць , для мене, стала Львівщина.  Ось така вона, частина вражень від поїздки неповторним краєм. Вдячна усім, хто став частинкою незабутньої мандрівки.


До ефіру програму підготували журналіст Ірина Вдовиченко та звукорежисер Вадим Лазарєв.

0
Добавлено: 12-01-2018, 12:41
0
497

Схожі публикаціїНаверх