У Вінниці обговорять нові тарифи на водопостачання

  18 серпня у Вінниці обговорять нові тарифи  на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік. Обговорення розпочнеться о 14 годині 18 серпня на другому поверсі адміністративного приміщення КП «Вінницяоблводоканал» за адресою вулиця Київська, 173.  Також буде обговорено інвестиційну  програму  КП«Вінницяоблводоканал» на 2018 рік. Нові тарифи пропонують встановити у зв’язку з тим, що зросла вартість електроенергії, реагентів , прожитковий мінімум , мінімальна зарплата, паливно-мастильні матеріали, запчастини тощо.  У випадку прийняття нових тарифів послуги з централізованого  водопостачання зростуть з 6,13 за кубометр до  7,15 гривень (без ПДВ) .Послуги централізованого водовідведення зростуть з 3,82 гривень за кубометр до 4,71 без ПДВ. Централізоване  постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем)  зросте з 6,63 за кубометр до 7,48 гривень . А послуга з водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем подорожчає за кубометр з 4,13 до  4,92 гривень (без ПДВ) .Вказані тарифи є попередніми. Остаточне рішення буде прийнято після розгляду проектів розрахунків та їх опрацювання з боку Національної комісії. Повідомила  перший заступник директора підприємства «Вінницяводоканал» Людмила Шатковська. За її словами майже 6 км мереж замінить «Вінницяводоканал»у рамках підготовки до зими.  Планом підготовки підприємством «Вінницяводоканал» до зими  передбачено заміну 5,6 км особливо ненадійних дільниць водопроводу. Це в основному вуличні, внутрішньоквартальні, дворові мережі, вводи багатоквартирних будинків. Це мережі по всьому місту Вінниці, понад 50 адрес. З початку цього року водоканал замінив у Вінниці майже 2 км внутрішньоквартальних , вуличних та дворових  мереж. Заміна в більшості проводилась ділянками  від 10 до 100 і більше метрів за 59 адресами. Найбільші ділянки замінили на Козицького, 7 -70 метрів, Верхарна, 56 - 112 метрів, Гонти, 39 -95 метрів, Чехова, 10- 95 метрів тощо. Заміна мереж, в основному відбувається за рахунок власних коштів підприємства. Кошти на заміну мереж закладів освіти, культури, охорони здоров»я виділяє   міський бюджет. Також ,за її інформацією, «Вінницяоблводоканал» прокладатиме дюкерний перехід у Вінниці.

Підприємство «Вінницяоблводоканал» прокладатиме дюкерний перехід діаметром 700 мм у Вінниці на вулиці Радіона Скалецького . Кошторис проекту – 19 млн 315 тисяч гривень. Екологічний фонд виділить 17 млн 235 тисяч гривень. На цей проект вже виділено 5 млн 170 тисяч гривень з обласного бюджету. В даний час тривають тендерні процедури. Підприємство «Вінницяводоканал» виділить на цей проект  понад 2 млн гривень власних коштів. Підприємство сьогодні експлуатує 5 водопровідних та 4 каналізаційних дюкерних переходів через Південний Буг.  Планується також провести дюкерний перехід діаметром 600 мм в районі вул Зарічна-Богуна вартістю 5 млн 295 тисяч гривень.

Дюкер (рос. дюкер; англ. inverted siphon, tunnel; нім. Düker m, Durchlaß m, Unterführung f) — напірний трубопровід для транспортування  води, що прокладається при перетині водних перешкод (річок, озер, водоймищ, морських акваторій тощо), під руслом річки, по схилах та дну яру, під залізницею чи дорогою. За типом водоймища розрізняють дюкери річкові, морські та болотні; за характером транспортного продукту — водопровідні, нафтопровідні, нафтопродуктопровідні і газопровідні; за конструкцією — однотрубні і двотрубні; крім того, дюкери різняться за глибиною занурення у воду, внутрішнім тиском, діаметром, видом укладки на дні водоймища, кількістю паралельно прокладених труб, а також характером впливу транспортного продукту на навколишнє середовище. Про ці теми – в інтерв’ю   першого  заступника  директора «Вінницяводоканал» Людмили Шатковської радіо «Місто над Бугом»

Добавлено: 8-08-2017, 21:26
0
548

Схожі публикаціїНаверх