Справжня прикраса Чорного моря

 Понад 25 років до себе гостинно запрошує база відпочинку «Рута», яка знаходиться на березі Чорного моря  у місті Затока Одеської області. На 4 гектарах узбережжя  розташовані 16 комфортабельних корпуси для відпочинку, що утопають у зелені. Всі номера затишні та зо всіма зручностями цивілізованого світу  кондиціонери, холодильники, телевізори і навіть сейф для збереження коштовностей. Тут не треба турбуватися, де поставити автомобіль, бо є стоянка з  охороною та внутрішня служба безпеки бази відпочинку, яка чатує не тільки у входу, а і на пляжі та  інших місцях. Пляж -  це окрема гордість «Рути» чистенькій пісок на величезному узбережжі з зручними лежаками та парасольками, просто вражає своїми просторами. Слід зауважити, що база розрахована на 1000 відпочиваючих. Відповідно тут свій медпункт з лікарем та окрема рятувальна станція. То б то всі умови для безпечного відпочинку.

Для тих, кому не цікавий відпочинок на пляжі, база відпочинку пропонує всі умови, що б зайнятись спортом.  Футбольне поле, стадіон з професійним штучним покриттям, тенісні  столи і тому подібне. Також шикарні бесідки з мангалами і без, все для відпочинку. Крім того адміністрація бази може запропонувати ряд цікавих екскурсій до Білгород-Дністровського, Одеси та багато інших.

Харчування. Два вишуканих ресторанна з шевськими столами та бар на пляжі  задовільнять  будь-які гастрономічні потреби. До речі, один з ресторанів знаходиться теж на пляжі, тому у міжсезоння тут часто проводять різні заходи, фестивалі,  а де-хто навіть одружується.

Цікаво те, що назва бази відпочинку «Рута», як не дивно, нічого спільного з однойменною квіткою «Червона рута» не має. Як розповів власник Валерій Корінь, все досить банально, просто коли постало питання назви, то взяли переклад з англійської мови власного прізвища, вийшло слово «рут» (root) і додали останню букву «а», так і виникла назва «Рута».  Сьогодні це сімейний  бізнес  і два дорослих сина Олександр та Сергій активно допомагають батькові, хоча, як зауважив Валерій, ще невідомо, хто кому допомагає?...  Крім бази відпочинку торгова марка «Рута» має торгівельні центри, будівельний  та  деревообробний бізнес, готельно-управлінський та багато іншого. Окремо, велика увага  приділяється навчанню персоналу, як правило, молоді люди приїжджають з усієї України і тут навчаються професії та працюють.  Старший син Олександр підкреслив, що для них дуже важливо мати високий рівень обслуговування, оскільки головними конкурентами, вони вважають турецькі готелі  та курорти, тому і прагнуть створити високий рівень комфорту для відпочиваючих і тепер вони позиціонують себе, як «Ruta family club» сімейний відпочинок.

Для дітей тут особливі умови. Міні аква-парк, колесо обзору та цілий штат аніматорів, які готові зайнятись вашою дитиною з ранку до вечора. Крім того вони проводять дискотеки, зарядки, різноманітні заходи. Тому дітям та дорослим тут сумувати не приходиться. Безпека та комфорт – це головні принципи бази відпочинку «Рута» - справжньої прикраси Чорного моря.

Добавлено: 7-06-2018, 18:47
0
167

Схожі публикаціїНаверх