SMS замість квитка: у вінничан з'явилась нова можливість оплати за проїзд

У результаті співпраці найбільшого телеком-оператора України, Вінницької міської ради та комунального підприємства Вінницька транспортна компанія, у вінничан з'явилась можливість оплачувати проїзд у міському транспорті за допомогою SMS-повідомлень. 

12 лютого оператор «Київстар» і ВМР підписали Меморандум про взаємодію у сфері впровадження інноваційних проектів для населення міста на базі новітніх інформаційних і телекомунікаційних технологій. Завдяки меморандуму буде реалізовано ряд спільних проектів, які забезпечать своєчасне інформування населення у випадку надзвичайних ситуацій, нададуть містянам доступ до електронних порталів адмінслужб за допомогою технології Mobile ID. 

Окрім зручності для пасажирів, новий сервіс дає можливість міським службам точніше оцінити пасажиропотік у громадському транспорті та збільшити об'єм здійснюваних платежів. Принцип оплати може поширитись і на інші сфери життя міста. З його допомогою зручно сплачувати за паркування, квитки в кіно, музеї чи театри, комунальні чи інші обов'язкові платежі. 

Вінниця – друге після Івано-Франківська місто, де можна розрахуватись за проїзд у міському транспорті за допомогою СМС.
0
Добавлено: 12-02-2019, 11:07
0
190

Схожі публикаціїНаверх