У Вінниці відбулось виїзне засідання парламентського комітету Верховної Ради України з державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

  Засідання провели у формі круглого столу. Учасники заходу впродовж трьох годин 12 лютого обговорювали проблемні питання виборчого законодавства. Серед найбільш актуальних питань - розробка дієвого механізму відкликання депутатів, що прогулюють засідання,  та тих, хто недобросовісно виконує делеговані громадою повноваження. В роботі круглого столу на тему «Законодавче регулювання у сферах локальної демократії та правового статусу депутатів місцевих рад» взяли участь керівники та експерти проектів ПРООН, USAID, Центрального офісу реформ при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», науковці, а також представники місцевих рад та громадські експерти з різних регіонів держави.

«Коли люди працюють не за  політичними мотивами , а як господарі у своєму місті і вирішують ті проблеми, які сьогодні існують у громаді, - це приємно.», - зазначив ініціатор проведення виїзного засідання,  депутат Верховної Ради  Сергій Кудлаєнко.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов під час круглого столу зауважив, що питання удосконалення виборчого законодавства є актуальним.  Змін потребує, зокрема, система формування місцевих рад. У рамках реформи децентралізації потрібно продовжувати працювати над розвитком місцевої демократії. 

Добавлено: 13-02-2018, 14:15
0
158

Схожі публикаціїНаверх