Вінницька студентка Ірина Богачук зайняла призове місце на олімпіаді з журналістики у Дніпрі

 

 Ірина навчається у Вінницькому педагогічному університеті  за напрямом підготовки  «Журналістика», «Реклама та зв’язки з громадськістю».

II етап Всеукраїнської олімпіади з напрямів підготовки «Журналістика», «Реклама та зв’язки з громадськістю» проходив на базі Дніпровського національного університету ім. О. Гончара впродовж 5-6 квітня.
Показати творчі здібності та знання приїхали студенти більш ніж із 25 вишів країни. На першому етапі, що проходив у I навчальному корпусі ДНУ для учасників підготували тестові завдання, які окреслювали основні поняття та події зі сфери піар-діяльності, а також журналістики.
Пообіді на студентів чекала невеличка екскурсія у Палаці студентів Дніпровського національного університету ім. О. Гончара. Гості дізналися чимало про визначні дати з історії формування університету, побачили унікальні картини, виконані студентами закладу, галерею, у якій зібрані портрети гетьманів, а також здобутки за роки існування.
Далі для учасників олімпіади провели прес-конференцію, присвячену святкуванню 100-річного ювілею університету, спікерами якої стали: Валентин Іваненко – проректор із науково-педагогічної роботи у сфері гуманітарної освіти та виховання, Сергій Світленко – декан історичного факультету та Володимир Демченко – декан факультету систем і засобів масової комунікації. Впродовж години студенти ставили запитання, які знадобилися для написання творчої роботи на основі почутої інформації від спікерів.
Другого дня підбили підсумки та нагородили переможців, зокрема за I місце з напряму підготовки «Реклама та зв’язки з громадськістю» було нагороджено Анастасію Нечипорук, студентку Ужгородського національного університету, II місце здобула Валентина Павлушенко, студентка Київського національного університету ім. Т. Шевченка та Ірина Дейнека, Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка Степана Дем’янчука, III місце розділили Аліна Совенко, Дніпровський національний університету ім. О. Гончара, а також Марія Балабась, Маріупольський державний університет.
Нагороди із напряму підготовки «Журналістика» отримали: I місце – Олена Рябічева, студентка Київського національного університету ім. Т. Шевченка, II місце – Марія Лагута, Сумський державний університет та Катерина Нікітенко, Дніпровський національний університет ім. О. Гончара. За III місце дипломи отримали: Ірина Богачук, Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, Зоряна Мурашка, Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка та Дмитро Гребінник, Харківський національний університет імені В. Каразіна.
Після олімпіади її учасники мали нагоду помилуватися розкішними видами на Дніпро, побачити історичні пам’ятки, відвідати культурно-мистецькі заклади міста.
Ірина Богачук перемога олімпіада Дніпро ВДПУ
0
Добавлено: 10-04-2017, 23:51
0
484

Схожі публикаціїНаверх