«Місто над Бугом» запрошує на віртуальне новосілля

Радіо “Місто над Бугом” не тільки змінило частоту, а й формат мовлення: актуальні інтерв’ю, найсвіжіші новини та сучасна музика. Тож оновлення потребував і сайт. Тепер вінничани можуть слухати, читати та дивитись нас на новому, сучасному і зручному сайті Радіо Місто над Бугом


Що змінилося? 


Насамперед ми оновили дизайн. У нас тепер адаптивний сайт, яким зручно користуватися і з мобільних пристроїв. 


Наступним, не менш важливим пунктом оновлення став плеєр. Знайти його на старому сайті було ой як не просто. Але тепер все значно простіше: бачите велику синю кнопку “плей”, натискаєте на неї й вуаля – слухаєте найкращу музику, новини та програми. 


Окрім того, тепер для тих, хто чув якусь пісню, але не може пригадати її мотив чи слова тепер є паличка-виручалочка – плейлист за день. Ще одна чудова новина для меломанів: щотижня найгарячіші новинки можна буде послухати у розділі хіт-парад, який здивує найвибагливіших. Адже таке різномаїття якісної та сучасної музики є тільки у нас. 

Яке радіо без найсвіжіших новин? Тепер на головній сторінці найактуальніші події рідного міста та області. Зі старого сайту залишаємо свою "фішку" – можливість прослухати голоси людей, які беруть безпосередню участь у тому, що відбувається навколо. 


Для тих, хто не хоче пропускати улюблені програми, на головній сторінці є щоденний розклад. Якщо ж хочеться щось переслухати чи поділитись з друзями, заходьте у розділ програми. Тут можна знайти інформацію про них, фото ведучих та подкасти. Наші відеоефіри можна дивитись тут.


А ще, як "найближче до тебе радіо" хочемо ближче спілкуватись з нашими слухачами. Тому маємо розділ "опитування", де будемо дізнаватись вашу думку про важливі питання.


У нас попереду ще багато покращень і нових ексклюзивних проєктів. Тож слідкуйте за оновленнями!
0
Добавлено: 27-01-2020, 16:57
0
81

Схожі публикаціїНаверх