У Вінниці проведуть україно-литовський бізнес-форум

Україно-литовський бізнес-форум відбудеться у Вінниці 19 березня. Бізнес-форум це можливість для вінницьких підприємців знайти нові контакти з литовськими колегами.


Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Маріс Януконіс, який перебуває у нашому місті з офіційним візитом. За його словами, литовська сторона визначається зі складом делегації.   Як розповів голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський, насамперед Вінниця зацікавлена у вивченні позитивного досвіду Литовської Республіки  в галузях енергоощадження, ІТ-технологій, туризму і реформування освіти.

 


Бізнес-форм – це можливість для вінницьких підприємців знайти нові  контакти  з литовськими колегами, зазначив міський голова Сергій Моргунов. За його словами, вже є певні домовленості про співпрацю:Литва готова прийняти на реабілітацію ветеранів АТО/ООС, зазначив пан Посол, та попросив керівництво області надати йому список осіб, котрі цього потребують. Також литовський дипломат відзначив успіхи Вінниці у плані децентралізації:


 
0
Добавлено: 24-01-2020, 16:47
0
120

Схожі публикаціїНаверх