У Вінниці обговорили зміни до програми підтримки інституту громадянського суспільства

Зміни до умов конкурсу проєктів, які інститути громадського суспільства реалізовують за кошти міського бюджету, обговорили учасники круглого столу в хабі «Місто змістів». Йдеться про Програму надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію соціально-культурних проєктів  у 2020 році.  

До обговорення запросили представників громадських та благодійних організацій, творчих та громадських спілок, комунальних підприємств, яким запропонували  декілька новацій. Приміром, хто отримає бюджетні кошти для реалізації проєктів, повинні публічно прозвітувати про результати.  Як розповіла представниця департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Наталія Малецька, конкурсна комісія, яка визначатиме  проєкти-переможці, зможе проголосувати в електронному вигляді.


 


Зміни та доповнення до умов конкурсу розроблених інститутами громадянського суспільства, винесуть на затвердження виконкому міської ради, а потім депутатського корпусу. Після чого навесні у Вінниці оголосять цьогорічний конкурс соціально-культурних проєктів.

 


Нагадаємо, минулого року фонд конкурсу склав 1 мільйон гривень. Фінансову підтримку з бюджету Вінницької міської ОТГ для реалізації соціально-культурних проєктів надавали у сумі від 25 до 100 тисяч гривень. Виконавчий комітет міської ради підтримав пропозицію Конкурсної комісії профінансувати 12 кращих проєктів.


Фото: ngo.vmr.gov.ua
0
Добавлено: 23-01-2020, 16:31
0
145

Схожі публикаціїНаверх