У Вінниці пройде акція пам'яті на честь загиблих «кіборгів»

Вінничани вшанують подвиг захисників Донецького аеропорту, які 242 дні боронили летовище. Акція пам’яті відбудеться у понеділок 20 січня о 17 годині в торговельному центрі «SkyPark». Під час концерту-реквієму військові музиканти виконають твори від класики до сучасності, у власному аранжуванні.
Про це у коментарі нашим кореспондентам розповів Олександр Баюш представник командування Повітряних Сил Збройних Сил України:


Концерт-реквієм пройде також і 18 січня о 17 годині у Будинку офіцерів. Подібні акції пам’яті за участю оркестрів Збройних Сил України у ці дні відбудуться в аеропортах та інших громадських місцях багатьох українських міст.
 
Нагадаємо, у ці дні минає п’ять років, як завершилася оборона Донецького аеропорту. Вона тривала з травня з 2014 по січень 2015 року. Найтрагічніші події припали на 19-20 січня. Тоді бойовики підірвали термінал Донецького аеропорту. Добровольці, десантники, розвідники та артилеристи, які тримали оборону, загинули під завалами від потужного удару, інші потрапили в полон. Досі ніхто не може назвати точну кількість загиблих. Тих, хто обороняв аеропорт, хто загинув і хто залишився живим, називали «кіборгами» за незламність духу, яку вони проявили, захищаючи аеропорт.


0
Добавлено: 16-01-2020, 13:52
0
95

Схожі публикаціїНаверх