Де у Вінниці можна буде скупатись на Водохреща

Цьогоріч вінничани зможуть відзначити свято Водохреща на Вишенському озері та у водоймі в районі олійно-жирового комбінату. У програмі святкування – народні пісні, спортивні конкурси та традиційне занурення у хрещенську воду.

 

Як анонсує Вінницька міська рада, у цю неділю, 19 січня, вінничани відзначатимуть Водохреща. Об 11:00 свято розпочнеться на Вишенському озері, що у парку «Дружби народів», а о 12:00 – на озері в районі олійно-жирового комбінату. На Вишенському озері проведуть театралізоване свято зимового плавання, а комітет з фізичної культури й спорту Вінницької міської ради влаштує для вінничан чимало спортивних розваг. 


На озері, що розташовується в районі Вінницького олієжиркомбінату, виступатимуть представники дитячих шкіл мистецтв, Вінницької дитячої музичної школи №2, молодіжний фольклорний гурт «Рута м’ята» та проведуть народні забави. Також обіцяють конкурси на краще виконання щедрівок, колядок та українських пісень, танцювальний конкурс. 


Відзначаючи Водохреща, вінничанам варто пам’ятати про правила поведінки під час перебування на водоймі та під час купання. Нагадаємо, купатися варто під наглядом представників служби порятунку та лікарів. Перед купанням потрібно розігріти тіло, зробивши розминку. Занурюватися радять по шию, не замочивши голову, аби уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. У воді краще довго не затримуватися, а вийшовши відразу витертися рушником і одягтися. Зайти в тепле приміщення і випити теплого чаю.
0
Добавлено: 16-01-2020, 10:53
0
134

Схожі публикаціїНаверх