Вінницькі рятувальники розповіли рибалкам правила поведінки на льоду

Вінницькі рятувальники розповіли рибалкам про запобігання нещасним випадкам на льоду. Вирішили провести такий рейд, позаяк на водоймах області у січні вже загинули троє рибалок.

Як зазначив у коментарі нашим кореспондентам головний інспектор управління ДСНС України у Вінницькій області Петро Кушнір, часом достатньо одного кроку, аби миттєво опинитися у крижаній воді. Нині сформувався нестійкий льодовий покрив, товщина якого здебільшого сягає п'яти сантиметрів. На жаль, більшість чоловіків свідомо нехтують своєю безпекою, і йдуть рибалити на тонкий лід:  


Аби вінничани знали, як діяти у небезпечних ситуаціях, в рамках рейду рятувальники роздавали перехожим листівки з правилами поводження на кризі, способами порятунку потопельника та надання першої домедичної допомоги. Також вінницькі водолази показали на практиці, як допомагати тим, хто опинився у крижаній воді.

За словами рятувальника Олександра Слободянюка, який має 4-річний стаж порятунку людей, головне – не панікувати у воді, лягти на лід і повзти до берега:


Також працівники Служби порятунку нагадали вінничанам, що вживання алкоголю не зігріває. Адже потрапляння спиртного в організм навпаки призводить до втрати тепла та зниження загальної температури тіла.
0
Добавлено: 15-01-2020, 16:13
0
104

Схожі публикаціїНаверх