Вінницька міськрада підписала меморандум з італійською лікарнею Пресвятого Серця

Вінницю з візитом відвідала делегація з італійського міста Неграр. Співпраця  між нашим містом та лікарнею Пресвятого Серця Дон Калабрія триває два роки.

Як розповів на брифінгу вінницький міський голова Сергій Моргунов, за цей час 11 медичних працівників з нашого міста – від медсестер до завідувачів відділень пройшли стажування в італійській лікарні. Вінницькі лікарі знайомилися з кращими європейськими практиками та навчалися якісному управлінню закладами охорони здоров’я:

Тож, аби продовжити співпрацю, підписали меморандум, щоб вінницькі лікарі продовжували стажування у лікарні Пресвятого Серця – Дон Калабрія. Як розповів керівник італійської делегації Маріо Піччініні, йдеться про навчання новим методикам оперативних втручань, комунікації з пацієнтами та впровадження інформаційних технологій в роботі лікарень:

Крім цього, італійська делегація планує відвідати вінницькі заклади охорони здоров’я. Зокрема, регіональний кардіологічний центр, міську лікарню швидкої допомоги, центр Центру матері та дитини.

Добавлено: 14-01-2020, 15:49