Гурт «ТіК» оголосив конкурс на здійснення «музичних мрій» юних вінничан

Стипендіальний конкурс для талановитої молоді оголосив корпоративний фонд гурту «ТіК». Учасниками конкурсу можуть стати діти-музиканти  віком від 6 до 16 років, які навчаються або хочуть навчатися у музичних освітніх закладах України та проживають на території Вінницької області. 


Як йдеться на сайті фонду громади «Подільська громада», перевага надається дітям з соціально-вразливих категорій населення. Мета цього конкурсу підтримувати й розвивати талановитих дітей та молодь. 

А його переможці отримають кошти для оплати за навчання в музичних освітніх закладах, на придбання необхідних для розвитку талантів дитини музичних інструментів, деталей до музичних інструментів  чи іншого необхідного приладдя, для оплати запису твору у студії звукозапису. 


Для участі у конкурсі необхідно:

1. Заповнити коротку аплікаційну форму
2. Короткий відеоролик «Моя музична історія» (максимум – 1 хвилина) за участю дитини-заявника. В цьому ролику дитина має виконати 2 завдання:
розповісти коротку історію, яка пов’язала  її з музикою або про свою «музичну мрію»;
відповісти на питання: «Чому саме я маю отримати цю стипендію? На що витрачу?».
3.  Рекомендаційний лист від музичного закладу, де навчається дитина, або інші листи від музичних педагогів, керівників муз. колективів тощо (при наявності). Якщо дитина соціально-активна, то також лист від організації, з якою здійснювалась співпраця, або волонтерська діяльність. Рекомендаційні листи не є обов'язковими.
4. Довідка про соціальний статус родини, в якій проживає дитина-заявник (за наявності).
5. Прислати це все на podolfond@gmail.com.

Терміни проведення:

  • Прийом заявок – до 31 січня 2020 року;
  • Відбір стипендіатів – з 1 по 9 лютого 2020 року;
  • Оголошення переможців 10 лютого 2020 року;
  • Реалізація виплат та звітування – до 29 лютого 2020 року.
Фото: gromada.vn.ua
0
Добавлено: 14-01-2020, 09:20
0
93

Схожі публикаціїНаверх