Невдовзі на Вінниччині закодують безкоштовні супутникові канали

Безкоштовний супутниковий сигнал буде закодовано в Україні з 20-го січня. До списку кодування потраплять 23 канали чотирьох основних медіагруп. Тепер перегляд цих каналів через супутникову тарілку для вінничан без оплати буде обмеженим. 


Як розповів у коментарі нашим кореспондентам представник Нацради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик, наразі сигнал  в Україні  є технічним та призначений виключно для провайдерів телевізійних послуг. І вже вони мають доставляти його усім користувачам. Тому встановлення супутникової тарілки та перегляд каналів напряму фактично вважається піратством. 

Тож відтепер, зазначив  Вадим Мазурик, аби переглядати основні українські канали, потрібно звернутися до офіційних провайдерів послуг супутникового телебачення. Йдеться про компанії   Viasat або Xtra TV,  які допоможуть у налаштуванні нового тюнеру: 

 


На сторінках офіційних провайдерів Viasat або Xtra TV вартість тюнера вказана в межах 1 тисячі грн, плюс додатково оплачується його налаштування йдеться про  500 грн. Щомісячна  абонплата залежить від тарифу. У двох згаданих операторів він складає 69 грн на місяць.

0
Добавлено: 13-01-2020, 16:39
0
130

Схожі публикаціїНаверх