У Вінниці видають приписи не інклюзивним громадським закладам

Обстеження закладів міста на їхню доступність для людей з інвалідністю розпочали представники ГО «Гармонія» разом з працівниками Муніципальної варти. Зокрема дослідили пандусів, припорогових скосів та поручнів у закладах на вулиці Київській та Чорновола.  


Як повідомила у коментарі нашим кореспондентам Людмила Нецкіна, голова правління ГО «Гармонія» здебільшого пандуси й скоси в більшості випадків не пристосовані для людей з інвалідністю:

 


Підприємцям, які не дотримуються Державних будівельних норм щодо облаштування входів для людей з інвалідністю, інспектори Муніципальної варти надали приписи на усунення недоліків. Деякі ФОПи та власники приміщень виправляють виявлені недоліки, а деякі просять продовжити термін виконання приписів.


Нагадаємо, нещодавно Вінницю визнали найдоступнішим містом в Україні за версією рейтингу «Тостер» від ініціативи Доступно.UA. Команда Доступно.UA. на чолі з Дмитром Щебетюком тестувала муніципальні установи, громадський транспорт, аптеки, торговельні центри, банки, кав’ярні тощо. Також звертали увагу на тротуари, пішохідні переходи, велодоріжки, пандуси та з’їзди у дворах. Перевірку на безбар’єрність разом з Вінницею проходили ще п’ять міст.

Як зазначив на своїй сторінці міський голова Сергій Моргунов, важливо, коли люди з інвалідністю можуть гуляти містом, відвідувати різні заходи й заклади та жити на повну. За словами мера міста, доступний простір потрібен не тільки людям на візках. І це завдання не тільки влади, а і бізнесу, всієї громади. Тож усі зауваження і рекомендації команди Доступно.UA будуть враховувати та працювати далі, щоб міський простір був ще більш зручним та інклюзивним.

Фото: Facebook/Муніципальна варта
0
Добавлено: 4-12-2019, 10:26
0
100

Схожі публикаціїНаверх