Вінницька міська рада оновила свій склад: призначили двох нових депутатів

У Вінницькій міській раді — два нових депутати: Дмитро Мира та Сергій Кушнір. Нових депутатів представили сьогодні, на позачерговій сесії міськради.  

Вони працюватимуть у депутатському корпусі замість Андрія Очеретного та Ігоря Скоромного, повноваження яких достроково припинено. Андрія Очеретного призначили заступником вінницького міського голови з економічних питань. Депутат Ігор Скоромний перейшов на іншу роботу, не сумісну з депутатською діяльністю. За його словами, він залишиться в громаді міста і буде підтримувати усі її ініціативи. 

Міський голова Сергій Моргунов подякував депутатам 6-7 скликань, які достроково припинили свої повноваження, за плідну та конструктивну роботу в округах:

 

На позачерговій 47-ій сесії міської ради депутати внесли зміни до складу постійних комісій. Головою постійної комісії міської ради з питань промисловості, підприємництва і транспорту замість Андрія Очеретного  відтепер  буде  Роман Андронійчук.  До складу цієї ж комісії включено Сергія Кушніра. Дмитро Мира працюватиме замість Ігоря Скоромного у постійній комісії міської ради з питань містобудування, будівництва та земельних відносин.  


Сергій Кушнір закінчив Одеську державну академію будівництва та архітектури. Працював заступником Міністра Кабінету Міністрів України.  Дмитро Мира був головою  вінницької молодіжної ради. 

0
Добавлено: 29-11-2019, 12:35
0
74

Схожі публикаціїНаверх