Вінницькі школярі позмагались у конкурсі «Європа – це ми»

Учнівський конкурс «Європа – це ми» пройшов у приміщенні HUB «Місто змістів».  

Як розповіла представниця департаменту освіти ВМР Юлія Білик, у ньому взяли участь 8 команд учнів шкіл міста, які перемогли у написанні власних проєктів розвитку міста під назвою «Будуємо Європу разом». 

 

За звання найкращої команди змагались учні загальноосвітніх шкіл  №1, 3, 4, 12, 16 та 18, школи-гімназії № 30 та технічний ліцей.  До команди увійшли учні 5-х та 10-х класів. Конкурс проходив у два етапи. Спочатку 8 команд змагались між собою у грі  формату брейн-рингу, відповідаючи на питання з історії, культури, географії України, Польщі, та країн європейського Союзу. У фіналі дві команди-переможниці  дебатували на тему «Освіта за кордоном».  


Фіналісти у подарунок отримають екскурсійну поїздку до польського міста Люблін. Діти серйозно підготувалися до змагань та кожен прагне до перемоги:

 


Один із членів журі,  викладач  Університету Марії Кюрі-Склодовської  у Любліні Тарас Бондаренко зазначив, що головна місія заходу – популяризувати євроінтеграційні процеси серед учнів та залучити їх до участі у розв'язанні проблем міста Вінниці:

 

Організували конкурс Департамент освіти Вінницької міської ради та Університет Марії Кюрі-Склодовської у Любліні.

0
Добавлено: 28-11-2019, 17:35
0
88

Схожі публикаціїНаверх