«Тренди 2020»: вінничан навчали, як бути успішним підприємцем

Бізнес-інтенсив «Тренди 2020» пройшов у Вінниці. Експерти інформували присутніх про те, які тренди будуть визначальними у 2020 році та на що звернути увагу, аби бути успішним підприємцем в добу змін. 

Стартував захід із панельної дискусії – «Тренди, інновації та тенденції розвитку бізнесу», у якій взяли участь також голова Вінницької міської ради Сергій Моргунов та голова Вінницької ОДА Владислав Скальський. Очільник області зокрема розповів про інтеграцію агросектору та ІТ та про застосовування в агробізнесі сучасних технологій:

 

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що бізнес не повинен відчувати адміністративного втручання:


Також міський голова зазначив, що у Вінниці є понад 44 тисячі представників малого та середнього бізнесу, які створюють біля 65 тисяч робочих місць. За словами Сергія Моргунова, наразі ми працюємо над посиленням туристичного потенціалу нашого міста і це цікава ніша для бізнесу. Під час бізнес-інтенсиву також виступили відомі українські спікери. 

Представник агенції FEDORIV Валентин Панюта зокрема розповів, що найважливішим трендом сучасності є навчання та саморозвиток, адже світ дуже швидко змінюється:

 


Зазначимо, що бізнес-інтенсив «Тренди 2020» – не лише навчальний семінар для представників бізнесу, а також  майданчик для напрацювання ділових контактів.0
Добавлено: 28-11-2019, 16:54
0
75

Схожі публикаціїНаверх