У Вінниці презентували карту соціальних пріоритетів ОДА

«Карту пріоритетів 2020» від Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА презентували в обласному молодіжному центрі «Квадрат». 


Під час презентації голова облдержадміністрації Владислав Скальський зазначив, що на сьогодні у пріоритеті самоідентифікація української молоді, яка є рушійною силою змін. Також пріоритетом залишається увага до потреб літніх людей та інших категорій осіб, які цього потребують. 


За словами директорки департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталії Заболотної, стратегічна ціль № 1 – це забезпечення надання допомоги та соціальної підтримки пільговим категоріям громадян. Не менш важливими завданнями є і створення сприятливих умов для розвитку української молоді, покращення ефективності системи соціального забезпечення та надання якісних соціальних послуг. Також пані Заболотна розповіла про будівництво дитячого будинку сімейного типу в області:

 

Важливим напрямком залишається започаткування програми соціальних послуг, в тому числі для дітей з інвалідністю. Як пояснила директорка департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, це надасть можливість членам сімей осіб з інвалідністю працювати та мати більше вільного часу. Також реалізовуватимуть шість обласних комплексних цільових програм:

 
0
Добавлено: 28-11-2019, 15:41
0
78

Схожі публикаціїНаверх