Вінниччина першою розробила регіональний план управління відходами

Регіональний план управління відходами першою розробила наша область в рамках проєкту DESPRO. 


Що він передбачає та як зміниться ставлення вінничан до побутових відходів в ефірі проєкту «Час змін» розповіла директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко:


 

Також експерти DESPRO розробили карту з варіантами розподілу Вінницької області на кластери – території, у межах яких можна максимально оптимізувати всі витрати, скоординувати логістику й технологічні рішення. Кластер має об’єднати кілька районів чи ОТГ області, де проживає щонайменше 150 тисяч людей, які утворюють принаймні 50 тисяч тонн відходів за рік. 

Кожен кластер матиме полігон, що відповідатиме необхідним вимогам і враховуватиме вплив на довкілля. Тут будуть локалізовані сміттєсортувальна лінія, перевантажувальна станція, діятимуть єдина чи скоординована система збирання та вивезення відходів і тарифна політика. Як пояснює Наталія Гижко, таких об’єднань у Вінницькій області може бути від 5 до 6:


 


Також значна увага у плані управління відходами приділяється основним варіантам розвитку концепції утилізації небезпечних відходів.
0
Добавлено: 8-11-2019, 14:46
0
69

Схожі публикаціїНаверх