Вінницьких дошкільнят прийматимуть у приватні дитсадки на умовах загальної міської черги

Дітей дошкільного віку із загальної міської черги прийматимуть у заклади приватної освіти. Така ініціатива діятиме вперше на основі муніципально-приватного партнерства. Партнерів у реалізації проєкту визначатимуть на конкурсній основі, а утримання дітей в таких закладах частково компенсують з бюджету за принципом «гроші йдуть за дитиною». 
Рішення щодо старту пілотного проєкту ухвалив виконком міської ради. Зокрема, заклад повинен мати ліцензію на право провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти. Має бути забезпеченим педагогічними кадрами, матеріально-технічною базою, працювати відповідно до програм розвитку дітей. 

Тривалість перебування дитини в установі, як і у комунальних закладах, має бути не меншою дванадцяти годин з триразовим харчуванням. Таким чином, зазначає директорка департаменту освіти Вінницької міськради Оксана Яценко, місто хоче стимулювати розвиток дитсадків різних форм власності, особливо в тих мікрорайонах, де існує черга в садочки. Додамо, що на сьогодні електронна черга до дитячих садочків міста нараховує 279 дітей.

Фото:Facebook/ВМР
0
Добавлено: 7-11-2019, 16:42
0
150

Схожі публикаціїНаверх