У кінотеатрі «Родина» презентували знятий у Вінниці фільм

Прем’єрний показ історично-пригодницького фільму «Таємна операція» режисера Валерія Шалиги пройшов у кінотеатрі «Родина». Стрічка розповідає про події Української революції. Сюжет розгортається навколо відомої історичної події — зустрічі Головного Отамана Симона Петлюри та Маршалка Польщі Юзефа Пілсудського у Вінниці в 1920 році. 
Як зазначив вінницький міський голова Сергій Моргунов, який також був присутній на прем’єрі, це фільм про історію кохання, дружби, внутрішніх переживань молодих людей, яким випало жити у дуже непростий час:


Фільм «Таємна операція» знімався два роки тому на різних локаціях середмістя Вінниці. У ньому можна побачити готель «Савой», приміщення легендарної «Білої зали» Вінницької Міської Думи, будинку Боруха Львовича, садибу капітана Четкова, мікрорайон Єрусалимку. Режисер-вінничанин Валерій Шалига називає фільм українським вестерном про добу Перших визвольних змагань:

 
До знімання фільму окрім професійних акторів долучали реконструкторів, журналістів та істориків. Переглянути картину безкоштовно вінничани та гості нашого міста зможуть 12 і 14 жовтня у кінотеатрі «Родина».

Фото: vmr.gov.ua.
0
Добавлено: 11-10-2019, 15:29
0
136

Схожі публикаціїНаверх