Постраждала у ДТП на Соборній померла в лікарні

34 річна жінка, яка постраждала у вчорашньому ДТП на Соборній померла в лікарні. Нагадаємо, у дорожньо-транспортній пригоді, яка сталася напередодні вранці у центрі міста постраждала жінка-пішохід.
За інформацією Нацполіції 55-річний водій, керуючи автомобілем Фольксваген Крафтер, допустив наїзд на жінку у той час, як вона йшла по пішохідному переході. Надалі водій мікроавтобуса допустив зіткнення ще з зустрічним автомобілем Hyundai.

Потерпіла була госпіталізована до реанімаційного відділення міської лікарні, де її було двічі прооперовано. Проте, отримані травми виявились несумісними із життям. Тож, як повідомив радіо "Місто Над Бугом" начмед лікарні швидкої допомоги Богдан Трохименко, потерпіла померла у лікарні:

Слідство у цій справі триває. Поліцейські з’ясовують усі обставини та причини автопригоди.

Фото з сайту Нацполіції.
Добавлено: 11-10-2019, 12:29