Вінницький міський суд тимчасово відсторонив Ігоря Салецького від займаної посади

Вінницький міський суд відсторонив від займаної посади, терміном на 2 місяці, начальника управління у справах національностей та релігій ОДА Ігоря Салецького. Рішення виніс суддя Ігор Вишар, задовольнивши клопотання слідчої ГУ Нацполіції у Вінницькій області Світлани Воронюк. 

Ігорю Салецькому інкримінують самоуправство при реєстрації релігійних громад ПЦУ. Сам пан Салецький рішення суду не визнає і обіцяє його оскаржити:


 


За словами керівника управління, слідча, коли давала клопотання на погодження прокурору, вилучила зі справи протоколи допитів самого Салецького. Він стверджує, що є три протоколи по кожному випадку його допиту, як керівника управління у справах національностей та релігій ОДА:


 Додамо, що під час судового засідання представники релігійних громад ПЦУ із кількох навколишніх сіл провели акцію протесту на підтримку Ігоря Салецького. Зокрема громада із Пеньківки, Луки-Мелешківської та Хижинець протестувала під стінами ГУ Нацполіції у Вінницькій області, вимагаючи зустрічі з керівником обласного главку Юрієм Педосом.

0
Добавлено: 11-10-2019, 13:26
0
143

Схожі публикаціїНаверх