У Вінниці створили онлайн-мапу капремонтів у багатоповерхівках

Департамент житлового господарства Вінницької міської ради створив публічну карту в Google Maps, на якій можна побачити, які капітальні ремонти виконували в тому чи іншому будинку. На мапі можна знайти дані з 2017 року і донині. 

 

Карту ремонтів можна переглянути за посиланням. Крім інформації про ремонти, там позначені будинки, які жодного разу не долучалися до програми співфінансування та перелік будинків, де створено ОСББ, та робіт, які були там виконані.


Як йдеться на сайті Вінницької міськради, мапа наразі працює у тестовому режимі. Щоб скористатися картою, потрібно з лівого боку сторінки вибрати розділ, який цікавить і ввести свою адресу. На мапі з’явиться ряд позначок. Далі потрібно обирати потрібну адресу і дізнатись, який капітальний ремонт було виконано у цьому будинку.
 

Карта буде оновлюватися щоквартально, адже можуть змінюватися управителі та кількість будинків, у яких виконані роботи. Директор департаменту житлового господарства міського бюджету Роман Фурман розповів, що надалі планується удосконалення карту і нанесення на неї інформації щодо планів на наступний рік.

 

Крім цієї карти на офіційному сайті Вінницької міської ради є публічна Мапа звернень, де вінничани можуть залишити інформацію про аварійну ситуацію або потребу в ремонті.

0
Добавлено: 10-10-2019, 10:17
0
159

Схожі публикаціїНаверх