Влада Вінниці виділила 11 мільйонів на врегулювання ситуації з Водоканалом

Для врегулювання ситуації між Водоканалом та АТ «Вінницяобленерго» на сесії Вінницької міської ради 4 жовтня в рамках договору відступлення виділи 5 мільйонів гривень. Також «Вінницяміськтеплоенерго» у жовтні перерахувало «Вінницяоблводоканалу» 6 мільйонів за послуги водопостачання за рахунок коштів фінансової підтримки з міського бюджету.

Як йдеться у повідомленні на сайті Вінницької міськради, 2 мільйони Водоканал спрямував на погашення боргу перед АТ «Вінницяобленерго», ще 4 мільйони – на оплату заборгованості ТОВ «Енера Вінниця».
 
Заступник міського голови Микола Форманюк зазначає, що і міська, і обласна влада виконали те, що було обговорено у присутності усіх сторін, коли представники енергетичних компаній погодились з цим алгоритмом врегулювання ситуації. Це зафіксовано Протоколом комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 19 вересня.  Тому очікується виконання взятих на себе зобов’язань під час засідання комісії з боку усіх сторін. 

Оскільки заборгованості закладів бюджетної сфери та населення перед Водоканалом немає, громада міста Вінниці не має відчувати на собі вирішення стосунків між водопостачальниками та енергетиками – зазначає Микола Форманюк. Також нагадує, про те, що рішенням комісії, з яким погодились усі сторони, була заборона відключати об’єкти підприємства від електроенергії.
0
Добавлено: 9-10-2019, 16:17
0
154

Схожі публикаціїНаверх