Вінницькі енергетики відключили світло Водоканалу: води не буде по всьому місту

Енергетики припинили подачу електроенергії на водопровідно-насосні станції Вінниці, які подають воду на місто. 


За інформацією прес-служби Водоканалу поточної заборгованості перед «Вінницяобленерго» підприємство не має. Є борг попереднього періоду і 9 жовтня у рамках угоди реструктуризації «Вінницяоблводоканал» перерахував енергетикам 5 мільйонів гривень, які на сесії виділила Вінницька міська рада. Однак енергетики таки почали відключення помпових станцій Вінниці. 


Як повідомив комерційний директор «Вінницяобленерго» Олексій Тарарака, відключення електрикипроводиться, оскільки у «Вінницяоблводоканал» є велика сума заборгованості перед підприємством. Станом на 10 ранку 9 жовтня на рахунок «Вінницяобленерго» надійшло лише 5 мільйонів. Загальна ж сума боргу Водоканалу складає 43 мільйони:


 


За словами Олексія Тарараки, на «Вінницяобленерго» готові до переговорів, проте коли йтиметься про конкретні терміни та суми погашення заборгованості. Також за коментарем ми звернулися до голови облдержадміністрації  Владислава Скальського. Він повідомив, що про ситуацію знають і наразі працюють над її вирішенням. За його словами, Вінницька облрада виділила 3 мільйони гривень, які до кінця дня мають надійти на рахунок підприємства. Наразі тривають перемовини:


 0
Добавлено: 9-10-2019, 13:19
0
241

Схожі публикаціїНаверх