«Winnica. Miasto idei»: Вінницю презентуватимуть як місто для «срібного туризму»

Представляти місто та регіон як повноцінний туристичний продукт для польських сеніорів будуть 12 жовтня в польському місті Кельце. Там пройде ярмарок для людей віком 60+ під назвою «Targi Seniora».

Як 
йдеться на сайті Вінницької міськради, наше місто покаже свої можливості на міжнародній арені з урахуванням унікальних місцевих особливостей та відповідно до європейських стандартів. Стенд «Winnica. Miasto idei» представлятиме Вінницю як місто розмаїтих ідей для відпочинку срібних поколінь. 
Також презентуватимуть місця, де можна не лише отримати висококваліфіковану медичну допомогу, оздоровитися й комфортно відпочити. Розповідатимуть, що можна взяти участь у яскравих фестивалях, відвідати культурні та розважальні заклади, насолодитися краєвидами, ознайомитися з віковими традиціями краю та скуштувати страви автентичної подільської кухні в сучасних рестораціях.

Участь у ярмарку візьмуть представники місцевого бізнесу: медичні заклади, санаторії, готелі, туристичні фірми та муніципальна страхова компанія.

Міський голова Сергій Моргунов, який став одним з амбасадорів ярмарку, зауважив, що Вінниччина має потужний потенціал щодо розвитку медичного туризму. Участь у міжнародній виставці — спільна ініціатива з містом-побратимом Кельце. За словами Олександра Вешелені, в.о. директора департаменту маркетингу міста та туризму, участь у келецьких «Targi Seniora» покликана забезпечити громадян Польщі доступною інформацією, що суттєво прискорить процес звернення до якісних послуг на українських теренах. 

Фото: vmr.gov.ua.
1
Добавлено: 9-10-2019, 11:06
0
122

Схожі публикаціїНаверх