Вінницьких ветеранів АТО та ООС безкоштовно навчатимуть основам підприємництва

Проєкт, у рамках якого військовослужбовці, повернувшись з фронту, зможуть освоїти ази підприємництва, започатковують у нашому місті.


Як зазначив на своїй сторінці у Facebook міський голова Сергій Моргунов, ветерани АТО та ООС, які хочуть розпочати власну справу, зможуть подати заявку на навчання. 30 найбільш вмотивованих учасників пройдуть безкоштовні курси від Київської школи економіки за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Нова навчальна програма дозволить колишнім бійцям АТО реалізуватися у новій сфері. Навчання триватиме 2,5 місяці та складатиметься із 10 модулів.

 

«Адаптація атовців у мирному житті – важливе питання і серйозний виклик, який вимагає об’єднання зусиль влади, громадськості, бізнесу. Ми готові підтримувати ініціативи соціального підприємництва, які допоможуть залучити ветеранів АТО/ООС» – пише Сергій Моргунов.


Нагадаємо, у Вінниці вже є приклад соціального підприємства, на якому працюють ветерани АТО – «УВВ Інжиніринг». Там виготовляють острівці безпеки, якими ми облаштовують пішохідні переходи.


Фото зі сторінки Сергія Моргунова.


0
Добавлено: 8-10-2019, 15:45
0
116

Схожі публикаціїНаверх