З 1 жовтня у Вінниці розпочинається відбір учасниць конкурсу «КРАСА КРАЇНИ»

Відбірковий етап загальнонаціонального конкурсу «КРАСА КРАЇНИ ВІННИЦЯ 2020» стартує 1 жовтня. До участі запрошують жінок від 25-ти років, або від 21-го року за наявності дитини. 
Як зазначила засновниця та організаторка загальнонаціонального конкурсу «КРАСА КРАЇНИ» Ірина Келлер, спеціальних кастингів не проводитимуть:
 

За словами організаторів, конкурс проводять задля формування образу сучасної української жінки, яка вдало поєднує материнство з саморозвитком та кар’єрою. Він пройде у два етапи: онлайн та офлайн. Перший етап розпочинається з моменту реєстрації учасниць. Кожна з них матиме свою сторінку на офіційному сайті конкурсу. 
Після закінчення реєстрації проходитиме народне голосування, яке визначить переможницю «Вибір країни – Вінниця». Етап офлайн – це професійна підготовка учасниць тривалістю два місяці. 

Як повідомила організаторка регіонального конкурсу Анна Окрема, фінал конкурсу, де оберуть королеву, проходитиме 16 лютого у театрі імені Садовського:

 

Переможниця всеукраїнського конкурсу «КРАСА КРАЇНИ 2019», вінничанка Олена Жагловська радить жінкам не боятися і брати участь у подібних конкурсах краси:

 

Конкурс підтримує ряд благодійних проектів.
0
Добавлено: 1-10-2019, 09:38
0
140

Схожі публикаціїНаверх