Стелу із слайдами встановили в честь загиблих вінничан-медиків

Мультимедійну стелу встановили біля пам’ятного знака медикам - учасникам Революції Гідності та АТО на території медичного коледжу ім. Д.К. Заболотного. Церемонія відкриття пройшла в рамках проведення всеукраїнського Форуму «Медики – захисники Незалежності України».


На стелі в слайдах зображені світлини та прізвища лікарів, медсестер і волонтерів, які загинули під час АТО та ООС. На церемонії відкриття були присутні родичі загиблих, професори, доктори медичних наук, ректори й директори медичних установ, зокрема керівник Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова Василь Лазоришинець.


Ініціаторами проєкту виступили лікарі-вінничани, які рятували життя людей під час подій на Майдані та в зоні проведення антитерористичної операції. Зокрема натхненник і керівник ідеї, лікар, учасник Революції Гідності й АТО Юрій Козак. За його словами нині Вінниччина має сумну статистику щодо втрати військових медиків:


 


Мультимедійна стела – це знак поваги та вшанування пам’яті медиків з усієї України, які віддали своє життя, надаючи допомогу захисникам суверенітету та територіальної цілісності нашої країни.


0
Добавлено: 10-09-2019, 11:36
0
84

Схожі публикаціїНаверх