Як вирішити проблему паркування у Вінниці ?

Відповідь на це непросте запитання шукали учасники круглого столу: представники департаменту енергетики, транспорту і зв’язку, науковці з питань організації дорожнього руху, представники спільноти автомобілістів і велосипедистів та «Вінницької транспортної компанії».Зокрема один з учасників зустрічі Геннадій Богуславський, який в департаменті енергетики, транспорту та зв’язку координує роботу підрозділу з дотримання правил паркування транспортних засобів, розповів усім присутнім про деталі роботи інспекторів з паркування, які незабаром працюватимуть в нашому місті:


 Інспекція з паркування має розпочати свою роботу вже цього року. Загалом у новоствореному відділі планується 20 посад. Свою точку зору на вирішення проблеми з паркувальними місцями висловив і міський голова Сергій Моргунов:


 


Також під час круглого столу стало відомо про плани міської ради щодо придбання спеціального евакуатора. Також розробляється технічна документація щодо створення спеціального майданчику для перебування тимчасово затриманих транспортних засобів.Джерело фото: сайт ВМР

0
Добавлено: 6-09-2019, 16:00
0
143

Схожі публикаціїНаверх