У Вінниці презентували історичний фільм про події 1939 року

Прем’єрний показ документального науково-популярного фільму «1939 рік: історичні міфи та реалії на теренах Вінниччини» про життя на Поділлі у контексті міжнародних подій початку Другої світової війни 1939-1945 років пройшов у  молодіжному  центрі «Квадрат» за участю краєзнавців, істориків та медійників.
У його підготовці взяли участь вінницькі історики Павло Кравченко, Анатолий Войнаровский,  Наталя Жмуд, Сергій Калитко та Олександр Криворучко. За словами кандидата історичних наук, доцента кафедри всесвітньої історії ВДПУ імені М.Коцюбинського, Павла Кравченка, фільм зняли представники ГО «Подільська спадщина» за підтримки департаменту інформаційної політики Вінницької ОДА:

 


У фільмі було використано радянську та німецьку кінохроніку 30-х років ХХ століття, а також кадри з популярних кінофільмів тієї епохи. За словами авторів фільму його головна ідея – показати «виживання» українського народу в умовах, які створював радянський тоталітарний режим, а також доцільність існування такої антигуманної системи. Фільм буде доступний для перегляду на головній сторінці офіційного веб-сайту Вінницької обласної державної адміністрації.

Фото: газета «День»
0
Добавлено: 29-08-2019, 11:17
0
76

Схожі публикаціїНаверх