У Вінниці підбили підсумки півторарічної роботи хабу «Місто змістів»

Підсумки проєкту з розвитку хабу «Місто змістів» підбили під час проведення форуму-дискусії «Творимо «Місто змістів» у партнерстві». У ньому взяли участь представники та представниці громадських організацій Вінниці. 
Найціннішим результатом проєкту було визнано  формування середовища громадських організацій, які об’єднались у Спілку вінницьких ГО «Мережа «Місто змістів», аби  спільно розвивати хаб як платформу для взаємодії та діалогу.  Нині до складу Спілки ГО «Місто змістів» входить 33 громадські організації Вінниці.

Наступним етапом – активізація системної співпраці громадянського суспільства з Вінницькою міською радою на базі Хабу. Також під час форуму стало відомо, що хаб вже має свій сайт
Як зазначив на своїй сторінці міський голова Сергій Моргунов, відбулась унікальна співпраця, в результаті якої вдалось узгодити думки представників різних організацій та напрацьовувати спільне бачення розвитку Хабу, партнерства з владою, і модель співпраці між цими організаціями. За словами міського голови важливо, що громадянське суспільство Вінниці відчуває себе відповідальним за розвиток міста і готове активно включатись у цей процес. Тож Сергій Моргунов висловив своє переконання в успішних результатах такої подальшої співпраці.

Фото: Facebook/Сергій Моргунов
1
Добавлено: 21-08-2019, 09:43
0
114

Схожі публикаціїНаверх