Світ дорослих професій для маленьких вінничан

«Місто Професій» відвідало вже понад 1 млн дітей, а сам проект побував в 50 містах України! Акцентом проекту цього року є професії, що пов’язані з технологіями та наукою.


Профорієнтаційний дитячий проект «Місто професій», пройде у Вінниці цієї суботи 13 липня. За словами організатора заходу Тетяни Люлько, під час нього кожна дитина, незалежно від віку, отримає паспорт і матиме змогу тимчасово «влаштуватись на роботу». Справжні професіонали своєї справи познайомлять дітей з особливостями різних професій. Серед них - рятувальник, поліцейський, стоматолог, будівельник, лікар–ветеринар, електрик діджей, кравчиня та інші. Загалом у Вінниці буде представлено більше 100 професій. Заступниця міського голови Галина Якубович також додала, що до участі запрошені робітники і техніка «Ековіна», які займаються вивезенням сміття та представники підприємства «Вінницякартсервіс», які вчитимуть як правильно користуватися валідаторами. Які ще незвичайні професії зможуть спробувати маленькі вінничани говорить Тетяна Люлько:


 


Проект «Місто Професій» побував вже в 50 великих і малих містах України. У Вінниці захід пройде в Центральному міському парку з 12 до 15-ї години.
0
Добавлено: 10-07-2019, 16:30
0
85

Схожі публикаціїНаверх