Як «ЧужихДітейНеБуває» діє у Вінницькій області

109 кримінальних проваджень щодо злісного ухилення від сплати аліментів зареєстровано на Вінниччині за шість місяців цього року. З них 18 вже направлено до суду.


Про це радіо Місто над Бугом повідомив начальник управління державної виконавчої служби управління юстиції у Вінницькій області Андрій Сусков. За його словами, вже більше року в Україні діє пакет законів «ЧужихДітейНеБуває», який значно покращив роботу в напрямку виплати аліментів. Чиновник зазначив, що закони передбачають посилення відповідальності неплатників аліментів, збільшення мінімального рівня фінансової підтримки дітей, які проживають в неповних сім’ях, та запровадження пільг і стимулів для батьків, які сумлінно виконують свій обов’язок:


 


Також Андрій Сусков повідомив про одну з новацій – якщо борг перевищив 12 місяців, автоматично доведеться заплатити дитині додатково 20% від суми боргу, у разі якщо заборгованість сягнула 2 років – 30%, а якщо 3 років – 50%. Перерахунок цих коштів здійснюється автоматично. Начальник управління держслужби управління юстиції області також додав, що завдяки кампанії «ЧужихДітейНеБуває» за перше півріччя на Вінниччині вже виплачено майже 83 мільйони гривень боргів з аліментів.

0
Добавлено: 10-07-2019, 13:02
0
81

Схожі публикаціїНаверх