У Вінниці готуються до опалювального сезону: реконструюють тепломережі та облаштовують теплові пункти

«Вінницяміськтеплоенерго» у літній період готується до нового опалювального періоду. 


Як повідомила речниця «Вінницяміськтеплоенерго» Сніжана Шпікіна, відповідно до комплексного плану цьогоріч реконструюють теплові мережі протяжністю більше 2 км по вулицях: Пікуса, Острозького, Замостянскій, Келецькій, Монастирській, Майбороди, Ратушної та Кримського. 


Станом на кінець червня вже відновили  більше тисячі теплових мереж та відремонтували 22 котельні, 48 центральних теплових пунктів, 114 індивідуальних теплових пунктів. Для виконання деяких робіт необхідно здійснювати тимчасове призупинення постачання гарячої води. Тому на підприємстві закликають із розумінням до цього поставитися:


 

 

Також працівники підприємства «Вінницяміськтеплоенерго» встановили  та ввели у експлуатацію 32 індивідуальних теплових пункти.  А в планах на цей рік  запустити ще  141 ІТП. Ці роботи проводяться в рамках «Проекту з енергоефективності у місті Вінниця» у співпраці зі Швейцарською конфедерацією. 


За словами речниці підприємсва, ІТП встановлюють у будинках мікрорайонів «Вишенька» та «Слов’янка». Проте  для виконання деяких робіт необхідно тимчасово призупинити постачання гарячої води. Тривалість відключень залежить від масштабу роботи. Якщо проводиться ремонт індивідуальних теплових пунктів, це може бути від одного до кількох днів:


 

0
Добавлено: 2-07-2019, 16:52
0
79

Схожі публикаціїНаверх