Вінницькі екологи взяли проби води з Південного Бугу для проведення аналізу

Тридцятиградусна спека, яка спостерігається протягом останніх тижнів на Вінниччині, сприяє розвитку водоростей на водоймах та зниженню розчиненого кисню, що може призвести до задухи риби в річці. Аби перевірити наскільки вода відповідає нормам, екологи виміряли температуру води у Південному Бузі та взяли проби для проведення аналізу на вміст хімічних речовин. 


Про це йдеться у сюжеті телеканалу UA:Вінниця. Деякі аналізи води можна визначити одразу на місці. Зокрема на вміст кисню. 


 

За словами головної спеціалістки Державної екологічної інспекції Катерини Томкової, температура води + 29, а вміст кисню - 12,6. Це в межах норми. Результати аналізів води на вміст хімічних речовин будуть готові за 5 днів. Їх екологи проводять у лабораторних умовах. 


Аби водоростей було менше, у воду потрібно випускати рибу, яка є рослиноїдною. Це, зокрема, товстолоб та білий амур. Коли буде наступне зариблення, заступник начальника відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» Сергій Данаіле сказати поки що не може. Востаннє зариблення Південного Бугу в місті проводили восени 2018 року.


 

0
Добавлено: 27-06-2019, 16:02
0
74

Схожі публикаціїНаверх