«Заговори – і я Тебе побачу»: у Вінниці показали історії 6-ти безпритульних жінок

Фільм та фотовиставку про безпритульних жінок презентували 24 червня у HUB «Місто змістів». Показ є частиною Проекту «Заговори і я Тебе побачу».  

У фільмі 6 героїнь, які розповідають про своє життя. Усі вони різні за віком та за складністю життєвих обставин. До прикладу, однією з героїнь є 84-річна жінка, яка має 3-х дітей і 8 внуків, проте живе на вулиці. Інша жінка із цукровим діабетом живе на вулиці вже декілька років. Вона отримує пенсію 1500 гривень і відверто розповідає, як чекає літа, щоб піти помитися до річки.  

За словами Світлани Дубини, координаторки проекту, поштовхом до створення такого фільму стала сцена конфлікту на залізничному вокзалі між безпритульними, коли чоловік бив жінку, а за неї ніхто не заступився:


 

На заході також була присутня одна із героїнь фільму Світлана, яка свого часу втратила сенс життя, почала пити і опустилася, за її словами, на саме дно. Але змогла перебороти себе, не втратити свій шанс і нині знову веде повноцінне життя. Знову повірити у себе Світлані  допомогли в центрі «Полум’я надії», який діє у Вінниці:


 


За даними Мінсоціполітики на 2015 рік в Україні налічувалося 16 тисяч безпритульних людей, і близько 30% – це жінки. І з часом їхня кількість зростає, проте комплексно вирішити цю проблему поки що не можуть. То ж зібрана інформація використовуватиметься для вироблення стратегії допомоги таким жінкам, надання їм прихистку та забезпечення хоча б базових потреб.

0
Добавлено: 25-06-2019, 12:34
0
136

Схожі публикаціїНаверх