Вінницьких бізнесменів навчали, як розвивати свою справу завдяки креативу

Цикл бізнес-зустрічей «Creative for business» розпочався у Вінниці. 19 червня пройшла перша зустріч, під час якої власники успішного бізнесу розповідали відвідувачам, як додати креативних ідей для розвитку своєї справи.


Запрошені спікери ділились досвідом та надавали прямі рекомендації як прокачати свої бізнес-навички. За словами директора департаменту економіки і інвестицій ВМР Віталія Погосяна, захід пройшов в рамках програми #МарафонМожливостейДляБізнесу за підтримки Вінницької міської ради:

 


Керуючий партнер та бренд-лідер креативної агенції «FEDORIV» Олександр Шумило розповів про користь міського брендингу для бізнесу та про те, як можна інтегрувати новий бренд міста у свій продукт:

 


Також серед присутніх підприємців обрали десять проектів, які стануть практичним прикладом використання міського брендбуку креативною агенцією «FEDORIV». Кураторка проекту Анастасія Левінська пояснила, у чому полягатиме суть і мета співпраці:

 


Учасники отримали інструменти для створення маркетингової бренд-стратегії та познайомились з потрібними людьми:

 


Отож, якщо ви маєте бізнес у Вінниці та прагнете вивести його на новий рівень, то попереду ще 5 подібних бізнес-зустрічей на різні теми.

0
Добавлено: 20-06-2019, 14:18
0
92

Схожі публикаціїНаверх