Вінницька міськрада відповіла на петицію щодо будівництва аквапарку

На сайті єдиних петицій 27 травня розмістили петицію з проханням будівництва аквапарку у нашому місті. За словами автора петиції Олександра Дзядевича, наявність такого комплексу зможе значно збільшити туристичну привабливість міста не тільки в літній період, а й протягом всього року. 


Петиція набрала необхідну кількість голосів для розгляду, тому мерія дала свою офіційну відповідь. Аквапарк у Вінниці поки що не будуватимуть. Але міська влада готова розглянути пропозиції підприємців щодо будівництва такого розважального центру.


У відповіді зазначено, що відповідно до стратегії розвитку «Вінниця 2020» передбачається формування безперервної мережі публічних просторів та рекреаційних зон на основі реконструкції існуючих та створення нових. Наразі триває аналіз містобудівної ситуації, вивчаються проектні рішення, пропозиції, від фізичних та юридичних осіб по створенню рекреаційних зон, в тому числі і можливість створення аквапарку. Враховуючи доволі велику вартість, роботи планується виконувати за рахунок позабюджетного фінансування.

0
Добавлено: 19-06-2019, 15:03
0
146

Схожі публикаціїНаверх